OK
farhangohonar-ir
 

کتاب ریشه شناسی کاربردی
در واژگان انگلیسی
تعداد صفحات : 1055
قطع : وزیری
قیمت : 95000تومان

ارسال به سراسر کشور


جهت سفارش و ارسال به سراسر کشور با

شماره تلفن 09121676398 تماس حاصل نمائید.

ارسال به سراسر کشور از طریق پست پیشتاز
هزینه ارسال 25 تا 35 هزار تومان


یکی از مهمترین و موثرترین راه فراگیری واژگان ، تسلط بر ریشه های آنها می باشد. ریشه ها منابع و هسته ­های تشکیل دهنده واژگان می باشند که با اضافه کردن تعداد محدودی پسوند یا پیشوند به آنها واژگان ساخته می شوند.

بدین ترتیب با یادگیری تعداد محدودی ریشه لغات و آشنایی با پسوند و پیشوندها می توان به معانی بی شماری از واژگانی که حتی برای اولین بار با آنها مواجه می شویم آگاهی یافت. از طرفی تشخیص و تفکیک ریشه­های سازنده واژه ها باعث توانایی بیان دقیق اکسان­ها و تاکیدات تلفظی آنها می شود. آگاهی بر نقش دستوری و درک گرامر یک واژه در یک متن از طریق ریشه شناسی از دیگر مزایای این روش است .تسلط بر اینکه یک واژه از چه ریشه یا ریشه ­هایی تشکیل شده و اصالت آن مربوط به چه زبانی می باشد به ماندگاری طولانی واژه در حافظه کمک خواهد کرد.

علی رغم اینکه در مورد منشاء بسیاری از واژه­ ها و مدخل ورود به زبان انگلیسی در منابع مختلف اتفاق نظری وجود نداشت ولی در این مجموعه سعی شده بر اساس توافق کلی در منابع مختلف و بیشترین شباهت واژه با اصالت های ذکر شده از زبان های نشآت گرفته که اکثراً زبان باستانی بودند دقیق ترین اصالت برای هر واژه ارائه گردد.

کتاب پیش رو مجموعه ای نسبتاً جامع از ریشه های تشکیل­ دهنده زبان انگلیسی ، پسوندها و پیشوندها به همراه اصالت زبان های منشاء که طی مدت ده سال بررسی و گردآوری شده است.

برای یادگیری لغات انگلیسی روش های مختلفی وجود دارد که یکی از آسان ترین و کاربردی ترین آن ها آموزش لغات به روش ریشه شناسی می باشد. یک لغت انگلیسی از سه بخش پیشوند ، ریشه و پسوند تشکیل می شود که ما با آنالیز کلمات انگلیسی به راحتی می توانیم آن کلمات را به صورت گروهی و هم خانواده هایشان در ذهنمان ثبت کنیم. این روش به ما کمک می کند تا معانی لغاتی که برای اولین بار با آن ها مواجه می شویم را با استفاده از دانستن ریشه آن لغت حدس بزنیم.

کتاب ریشه شناسی کاربردی در واژگان انگلیسی یادگیری لغت انگلیسی به روش ریشه شناسی را به ما آموزش میدهد. این روش بسیار ساده است و نیاز به دانشی از گرامر زبانانگلیسی ندارد و هر شخص به سادگی می تواند روند یادگیری لغات را طی کند.

در یادگیری لغات انگلیسی با تکنیک ریشه یابی به سادگی می توان تشخیص داد که هر واژه ی جدید از چه خانواده ای است.

آموزش لغات انگلیسی به روش ریشه شناسی یادگیری گستره وسیعی از لغات را در زمانی کم امکان پذیر می کند و هم چنین روند یادگیری را تسریع و تسهیل خواهد کرد.

با آموزش لغات انگلیسی به روش ریشه شناسی می توان در مدت زمان کوتاهی به حجم وسیعی از لغات انگلیسی تسلط یافت و با یادگیری تنها یک لغت می توان لغات زیادی را به دایره واژگان خود افزود. کتاب ریشه شناسی کاربردی در واژگان انگلیسی نیز جهت یادگیری سریع و آسان واژگان انگلیسی تالیف شده است که مولف بیش از ده سال با جمع آورس اکثر ریشه های زبان انگلیسی سعی بر آن داشته تا یادگیری را تسریع بخشد. این کتاب برای زبان آموزان در کلیه سطوح متوسطه و پیشرفته تدوین شده است و تمامی ریشه ها با مثال های کاربردی و اصالت آن ها برای یادگیری بهتر ارائه شده است.

 

نمونه ی چند صفحه ای از کتاب ریشه شناسی کاربردی

(کلیک کنید)
 

اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج  با مجوز رسمی درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

در لیست بهترین اموزشگاه های موسیقی کرج