OK
farhangohonar-ir

آموزشگاه موسیقی کرج

آموزش ویلن در کرج

توسط اساتید مجرب

 
اموزشگاه موسیقی کرجاموزشگاه موسیقی در کرجاموزش ویلن در کرجنوای دلنشین ویلن


اموزشگاه موسیقی کرج (فرهنگ و هنر)

در لیست بهترین اموزشگاه های موسیقی کرجارکستر زهی آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج

با مجوز رسمی درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


ویولن
ویولن درحدود 1550 میلادی با اقتباس ازساز لیرا دا براچیو که خود این ساز برگرفته از فیدل (کمانچه) است ، ابداع گردید. در ایتالیا از قرن 16 ساختن ویلن آغاز گشت. شهر کرمونای ایتالیا مرکز ساخت بهترین ویولن های دنیا بود که آندره آماتی و بعد از آن خانواده های گوارنری و استرادیواری ویولن های بینظیری ساختند. ویولن امروزه از مهم ترین سازهای ارکستر سمفونیک به حساب می آید که عملکرد بسیار خوبی به عنوان ساز تک نواز نیز دارد.

ویلن کوچکترین ساز از گروه سازهای زهی است و زیرترین صدا را در این میان دارد.ایجاد صوت بوسیله کشیدن آرشه بر روی سیم های ویلن انجام میپذیرد،به همین دلیل این ساز را زهی آرشه ای مینامند.

ویلن نقش بسیار مهمی در ارکستر سمفونیک ایفا میکند،بخش بزرگی از ارکستر را ویلنیست ها تشکیل میدهند.

از آهنگسازان ویلن میتوان تارتینی ، آنتونیو ویوالدی و همچنین نیکولو پاگانینی نابغه بزرگ را نام برد.


آموزش ویلن در کرج

 یکی از مراکز آموزش ویلن در کرج آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر می باشد که آموزش در این مرکز کاملا بصورت حرفه ای و اصولی توسط اساتید تحصیل کرده و باتجربه انجام میشود که پس از گذراندن سطح یک هنرجو میتواند برای اخذ مدرک مهارت آموزی جهت دریافت دیپلم رسمی موسیقی اقدام کند.
در اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج که بهترین اموزشگاه موسیقی کرج می باشد هنرجو برای اموزش ویلن ابتدا با تئوری موسیقی که توسط استاد رامتین اسکروچی و با استفاده از کتاب تالیفی خود استاد (کتاب اشنایی با مبانی موسیقی) تدریس موشود ، اشنا میشود و با ذهنیتی اماده کلاس عملی ساز شروع می شود.
برای علاقه مندی بیشتر هنرجویان در اموزشگاه موسیقی کرج سالانه رسیتال ها و کنسرت هایی برگزار می شود تا هنرجویان با فضای اجرا آشنا شووند و به تمرین نوازندگی حرفه ای نیز بپردازند.
اساتید اموزشگاه موسیقی کرج از برترین و مجرب ترین اساتید اموزش ویلن در کرج می باشند که با اموزش اصولی و حرفه ای هنرجویان برتری را در جشنواره ها ، مسابقات و کنکور هنر (گرایش موسیقی) پرورش می دهند.

ساختار ویلن:


 1.پیچک یا حلزونی   2.گوشی ها   3.سرپنجه ویلن (شیطانک)   4.دسته ویلن   5.سیم ها   6.دماغه   7.صفحه رویی ویلن   8.خرک    9.سوراخ صدا   10.سیم گیر   11.زیر چانه ای   12.دگمه سیم گیر   13.بدنه

اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج با مجوز رسمی درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

در لیست بهترین اموزشگاه های موسیقی کرج

 

 

کلاس موسیقی در کرج
اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج
اموزشگاه موسیقی کرج ازادگان
هنرستان موسیقی کرج
اموزشگاه موسیقی سنتی
اموزش موسیقی