OK
farhangohonar-ir

اموزشگاه موسیقی کرج

اموزش کمانچه در کرج

توسط اساتید مجرب


اموزش کمانچه در کرجاموزش موسیقی کرجاموزشگاه موسیقی در کرج
نوای دلنشین کمانچه :

اموزشگاه موسیقی کرج (فرهنگ و هنر)

در لیست بهترین اموزشگاه های موسیقی کرجکمانچه نوازی استاد کیهان کلهر
کمانچه

کمانچه سازی ایرانی است که شکم ، دسته و سر و پایه ای در انتهای پایینی دارد که روی زمین یا زانو قرار داده می شود. نام عربی کمانچه رباب می باشد.
جنس کاسه ساز از چوب توت و بصورت ترکه ای می باشد و جز سازهای زهی کششی است.کمانچه امروزی 4 سیم درد که به موازات درازای ساز گستردگی دارد که باعث ایجاد صدای دلنشین  اما تو دماغی میشود.
کمانچه هم در موسیقی دستگاهی و هم در موسیقی مقامی کاربرد دارد ، کوک کمانچه همانند کوک ویلن ( می لا ر سل) می باشد.
از نوازندگان معروف کمانچه در ایران میتوان کیهان کلهر ، حسین خان اسماعیل زاده ، محمدرضا لطفی ، علی اصغر بهاری و ... را نام برد.

آموزش کمانچه در کرج

 یکی از مراکز آموزش کمانچه در کرج آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر با مجوز رسمی درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد که آموزش در این مرکز کاملا بصورت حرفه ای و اصولی توسط اساتید تحصیل کرده و باتجربه انجام میشود که پس از گذراندن سطح یک هنرجو میتواند برای اخذ مدرک مهارت آموزی جهت دریافت دیپلم رسمی موسیقی اقدام کند.
در اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج که بهترین اموزشگاه موسیقی کرج می باشد هنرجو برای اموزش کمانچه ابتدا با تئوری موسیقی که توسط استاد رامتین اسکروچی و با استفاده از کتاب تالیفی خود استاد (کتاب اشنایی با مبانی موسیقی) تدریس میشود ، اشنا میشود و با ذهنیتی اماده کلاس عملی ساز شروع میشود.
برای علاقه مندی بیشتر هنرجویان در اموزشگاه موسیقی کرج سالانه رسیتال ها و کنسرت هایی برگزار می شود تا هنرجویان با فضای اجرا آشنا شوند و به تمرین نوازندگی حرفه ای نیز بپردازند.
اساتید اموزشگاه موسیقی کرج از برترین و مجرب ترین اساتید اموزش کمانچه در کرج می باشند که با اموزش اصولی و حرفه ای هنرجویان برتری را در جشنواره ها ، مسابقات و کنکور هنر (گرایش موسیقی) پرورش می دهند.

ساختار کمانچهاموزش کمانچه در کرج

اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج با مجوز رسمی درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

در لیست بهترین اموزشگاه های موسیقی کرج

  کلاس موسیقی در کرج
اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج
اموزشگاه موسیقی کرج ازادگان
هنرستان موسیقی کرج
اموزشگاه موسیقی سنتی
اموزش موسیقی